Musicians Agency

 

Latest News

Zpěvačka, textařka a autorka skladeb Marie Pojkarová
pokřtila své album poprvé v březnu roku 1999 v Malostranské besedě v Praze, podruhé v Brně v klubu Bolka Polívky "Šelepka". Kmotrem alba
"Něco o lásce" byl producent Karel Vágner a Stanislav Chmelík z Multisonicu a Ivan Mládek.
Diváci mohli vidět Marii Pojkarovou v pořadech České televize
(Country expres Praha - Nashville) a v pořadech televize Nova (Čundrcountry show Ivana Mládka).
Písničky z titulu Něco o lásce vysílají rozhlasové stanice státní
i soukromé v celé České republice. Oblíbené jsou zejména v pořadech
"Písničky na přání". Písnička Chrápání se stala na Country radiu hitem
doslova přes noc a v soutěžním pořadu Českého rozhlasu Praha několikrát zvítězila.

de en

Latest Video

Thumbnail Caption

Marie má velice originální hlas, líbí se mi i její písně," pěl ódy na talentovanou umělkyni Troška, který se nedávno vrátil z Afriky, kde natáčel několik scén do svého nového celovečerního filmu Doktor od jezera hrochů. Společně s ním cédéčko polili i muzikálová a rozhlasová legenda Karel Weinlich, kartářka Helen Silvan, zpěvák Dalibor Janda a countryová zpěvačka a zároveň moderátorka večera Jana Chládková.

Album Review

Thumbnail Caption

Dorazila rovněž celá řada gratulantů - v pražském klubu Óčko zpěvačku podpořilo více než sedm stovek lidí! Mezi těmi, kteří blahopřáli svými písněmi, nechyběla ani Klára Kolomazníková, Jarek Šimek, Madalena Joao, Karel Kahovec, Marek Dobrodinský se svým triem, Eva Melicharová, Jarda Parči a dcera Dalibora Jandy Jiřina. Největší show předvedl zpěvák, moderátor, novinář a autor čtyř knih Richard Sacher, který - hezky od podlahy - zazpíval několik slavných českých poprockových hitů sedmdesátých a osmdesátých let. Jedné z fanynek se po svém vystoupení musel dokonce podepsat do výstřihu!